Dogo Argentino
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» izmir yavru dogo arjantin satılık...
8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2016 2:37 pm tarafından sartura

» YAVRU DOGO
8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Icon_minitimePtsi Mart 25, 2013 1:28 am tarafından poseidon7407

» YAVRU DOGO ARIYORUM UYGUN FIYATTA
8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 11:21 pm tarafından TAMERHAN

» 04 Eylül 2010 doğumlu yavrular
8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 1:55 pm tarafından Angelo Bianco

» satılık dogo 700tl
8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:12 pm tarafından stormaris

» 8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu)
8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 1:57 am tarafından erolorkunturan

» SELAM
8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 1:02 am tarafından Admin

» dogoargentino yavruları
8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:23 am tarafından petbuyvet

» hamile anne satılık
8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:49 pm tarafından moon_eren

Galeri

8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Empty
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu)

8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu) Empty 8 ekimde dogacak yavrular ön satış Anne white, baba hero( dada'nın oğlu)

Mesaj  erolorkunturan Paz Eyl. 05, 2010 1:57 am

Merhaba kızım White i 6 Ağustos günü Ahmet Nart beyin oğlu Dada'nın 3 yaşındaki oğlu Hero ile eşleştirdim. Hero ve White'in uyumu mükemmeldi. Yavrular 8 Ekim'de doğacaklardır. White'ı şuanda Royal Canin mama ile besliyorum. Yavrular doğduktan sonrada EUKANUBA PUPPY & JUNIOR LARGE BREED ile beslemeyi planlıyorum. Yavrular kırk günlük olduklarında anne sütüne takviye olarak Kuru mamayada alıstırılacaklardır. Tam iki aylık olduklarında teslim edilmeye başlanıcaklar. Ilk ve ikinci aşıları yapıldıktan sonra ve isteğe bağlı olarak kulak kesimi yapıldıktan sonra teslim edileceklerdir.( Şehir dışına gönderim yapılır kargo ücreti bana aittir.)

Ücretimiz 1250 TL'dir. Hero'nun yavrusunu daha uygun fiyata alamazsınız. Fakat ödeme planımız gayet uygundur.

Doğumdan önce (kapora) : 250 TL
Yavrular 30 günlükken: 500 TL
Teslimat sırasında: 500 TL
Telefon: 05058797257
Msn: erol_orkun_turan@windowslive.com

erolorkunturan

- Similar topics